3 - Blackburn Rovers, Chelsea, Huddersfield Town, Leeds United, Wolverhampton Wanderers
2 - Burnley, Derby County, Manchester City, Portsmouth, Preston North End, Tottenham Hotspur
1 - Ipswich Town, Nottingham Forest, Sheffield United, West Bromwich Albion

tabela z ostatniego sezonu:

źródła:

Ostatnio zmieniony przez lolitka dnia Wto 22:38, 27 Lip 2010, w całości zmieniany 1 raz
Wto 15:19, 27 Lip 2010 Zobacz profil autora
8642Piotrek

Dołączył: 31 Lip 2010
Posty: 67

Skąd: Włocławek

Post Pierwsza kolejka Premier League - terminarz
1. kolejka Premier League została zaplanowana na 14, 15 i 16 sierpnia. Szlagierem kolejki zdecydowanie będzie mecz Liverpool-Arsenal.

Posty: 81

Piłkarze Manchesteru United pokonali Chelsea Londyn 3-1 na stadionie Wembley w meczu o Tarczę Wspólnoty.

"Czerwone Diabły" zrewanżowały się tym samym londyńczykom za porażkę sprzed roku, gdy przegrali w karnych 1-4 (mecz w regulaminowym czasie zakończył się wynikiem 2-2).

Chelsea była bliższa strzelenia gola w pierwszej połowie, ale to zdobywcy Pucharu Anglii objęli prowadzenie w 41. minucie po akcji Scholesa z Rooneyem i strzale Antonio Valencii z bliska.
czytaj dalej

Podwyższył Javier Hernandez wykorzystując świetne podanie Valencii. W 83. minucie mistrzowie Angli wyprowadzili kontrę, Edwin Van der Sar odbił piłkę, ale dobitka Salomona Kalou była skuteczna.

"Czerwone Diabły" przypieczętowały pierwszy sukces w nowym sezonie już w doliczonym czasie gry, gdy po serii krótkich podań Nani idealnie wypuścił "w uliczkę" Dymitara Berbatova, a ten efektownym strzałem z 16 metrów przelobował bramkarza.

Chelsea - Manchester United 1-3 (0-1)

Bramki: 0-1 Antonio Valencia (41.), 0-2 Javier Hernandez (76.), 1-2 Salomon Kalou (83.), 1-3 Dymitar Berbatov (90. + 1).

Chelsea: Hilario - Ferreira (79. Bruma), Terry, Ivanovic, Cole (79. Żirkow) - Essien, Mikel (60. Drogba), Lampard, Kalou - Anelka (61. Sturridge), Malouda (73. Benayoun).

Manchester United: Van der Sar - O'Shea, Vidic, Evans, Fabio (71. Smalling) - Valencia, Carrick (79. Fletcher), Scholes (79. Giggs), Park (46. Nani) - Rooney (46. Hernandez), Owen (46. Berbatov).

Pon 0:58, 09 Sie 2010 Zobacz profil autora
lolitka

Posty: 81

Pon 1:06, 09 Sie 2010 Zobacz profil autora
wyrzut1899

Post Wenger przedłużył umowę z Arsenalem.
Arsène Wenger przedłużył swój dotychczasowy kontrakt z Arsenalem o trzy lata. Obecna umowa wiąże go z klubem do 2014 roku.

Wcześniejszy kontrakt Francuza wygasał wraz z końcem obecnego sezonu.

- Moje serce należy do Arsenalu. Moim celem jest doprowadzić drużynę do wielkich sukcesów - powiedział szkoleniowiec.

Wenger pracuje w Arsenalu niemal od 14 lat. Z drużyną zdobył 11 trofeów, ale żadnego od 2005 roku, kiedy londyński klub wygrał Puchar Anglii.
Sob 15:11, 14 Sie 2010
wyrzut1899

Post Stephen Ireland w Aston Villi?
Menedżer Manchesteru City Roberto Mancini poinformował Stephena Irelanda, że ten nie ma przyszłości w klubie.

Włoski szkoleniowiec ma nadzieję, że 23-letni pomocnik przeniesie się do Aston Villi w ramach wymiany za Jamesa Milnera.

Zawodnik domaga się jednak od klubu 2 milionów funtów, które należą mu się w ramach kontraktu.
Sob 15:14, 14 Sie 2010
wyrzut1899

Post Wyniki 1 kolejki Premier League(mecze sobotnie).
wyrzut1899

Post Chelsea Londyn rozgromiła West Bromwich Albion 6:0.
To była prawdziwa lekcja futbolu dla West Bromwich Albion. Chelsea pierwszy cios zadała już w szóstej minucie, kiedy do bramki trafił Florent Malouda. Do przerwy goście jeszcze mogli mieć nadzieję - The Blues prowadzili 2:0, bo gola dorzucił jeszcze Didier Drogba. Ale po przerwie posypały się kolejne bramki.

Drogba strzelił kolejne dwa gole, a jednego dorzucił Frank Lampard. Kanonadę zakończył w ostatniej minucie ten, który ją rozpoczął - Malouda.

Pogrom w Londynie jest o tyle zaskakujący, że przed sezonem fachowcy skazywali Chelsea na przeciętność w pierwszych ligowych kolejkach - zmiany w składzie, kontuzje, brak poważnych wzmocnień, wreszcie porażka 1:3 w meczu z Manchesterem United o Tarczę Dobroczynności nie dawały powodów do optymizmu. Nawet trener Chelsea Carlo Ancelotti przyznawał, że przed sezonem jego zespół dopadły same kłopoty. A jednak Chelsea zaimponowała skutecznością.

Chelsea Londyn - West Brom 6:0
Bramki: Malouda (6, 90), Drogba (45, 55, 6Cool, Lampard (63)
Sob 23:55, 14 Sie 2010
wyrzut1899

Nie 0:25, 15 Sie 2010
8642Piotrek

Posty: 67

Post Remis w szlagierze.
Pojedynek Liverpool - Arsenal był zdecydowanie szlagierem pierwszej kolejki angielskiej ekstraklasy.
Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 1:1, a sam przebieg spotkania był jak na najciekawszy mecz kolejki przystało, bardzo emocjonujący.

W pierwszej połowie było kilka okazji strzelckich, w tym piekielnie mocny strzał piłkarza Liverpoolu, Glena Johnsona. W ostatnich minutach pierwszej części spotkania, zespół "The Reds" osłabił Joe Cole brutalnie atakując Laurenta Kościelnego. Francuz musiał zejść z boiska na noszach jednak
w drugiej połowie był gotowy do gry.

Kilka chwil po rozpoczęciu drugiej połowy meczu do bramki Manuela Almunii trafił Francuz - David N'Gog.
Asystę przy tym trafieniu zaliczył Man of the Match - Argentyńczyk Javier Mascherano.

W 74. minucie spotkania na boisko wszedł Fernando Torres. Wcześniej na boisko weszli także
Theo Walcott i Thomas Rosicky (Arsenal) i Maxi Rodriguez (Liverpool). Parę minut później na murawę wkroczyli Lucas Leiva i Robin Van Persie.

W 90. minucie, w końcówce spotkania kuriozalnego samobója strzelił bramkarz gospodarzy
Pepe Reina. Po dośrodkowaniu Rosickyego i główce Chamakha piłka odbiła się od słupka, a Hiszpan wpadł z nią do własnej siatki.

Na sam koniec spotkania z boiska wyleciał także poszkodowany w pierwszej połowie Laurent Kościelny, z powodu dwóch żółtych kartek.

Skąd: Kielce

no i nie stety nie ma na tą chwile miejsca dla naszych bramkarzy w arsenalu szkoda mi Szczęsnego bo jest jakn narazie najlepszym bramkarzem arsenalu ale lkicze na to ze przyjdzie na niego czas

Pon 13:16, 16 Sie 2010 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum www.goldenforum.fora.pl Strona Główna » Piłka Klubowa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)